Apartamenty

Created with Sketch.

Apartamenty

Apartamenty składają się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą oraz sypialni z łóżkiem małżeńskim i dwoma łóżkami pojedynczymi. Łącznie 6 miejsc noclegowych.

Wszystkie apartamenty obejmują balkon, część wypoczynkową z sofą, łazienkę z prysznicem oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką, płytą kuchenną i czajnikiem. Dodatkowo znajdują się w nich telewizor z cyfrową telewizją oraz sieć wifi. Udostępniamy również kasetki szyfrowe zewnętrzne, sprzęt plażowy, krzesełko dla dziecka i rozkładane łóżeczko dla małego dziecka, wanienki, suszarki do bielizny, odkurzacz, nakładki na toalety oraz stopnice, pościel, ręczniki (bez plażowych), środki czystości.
Kompleks Poddąbek

Kompleks, mieszczący oferowane apartamenty, znajduje się w samym centrum tej malowniczej miejscowości tylko 300 m do morza, w otoczeniu lasów bukowych będących otuliną Słowińskiego Parku Narodowego. W pobliżu jest ogólnodostępna stacja rowerowa z miejscem na ognisko oraz gminny plac zabaw z siłownią. Cicha i spokojna okolica gwarantuje niczym niezakłócony wypoczynek.

Poddąbek to nowoczesny kompleks składający się z 3 budynków z ponad setką apartamentów. Przy ośrodku dostępny jest płatny (wg. cennika) parking. Na terenie całego kompleksu udostępniony jest bezpłatny internet Wi-Fi.

Na terenie kompleksu funkcjonują baseny kąpielowe:

  • otwarty basen na dachu budynku plus 2 brodziki dla dzieci (czynny od 1 czerwca)
  • basen kryty z otwartym tarasem wypoczynkowym

Rozrywka i zdrowie

Dużą atrakcję stanowi świetlica z Małpim Gajem dla dzieci. Do dyspozycji Gości są również świetlica przy jadalni, plac zabaw, miejsce ogniskowe, boiska do siatkówki i badmintona. Ośrodek Poddąbek oferuje także odpłatne masaże, zabiegi rehabilitacyjne i zdrowotne.